Strona główna » Strona główna

Strona główna

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, okolicznościowej (chrzty, komunie, urodziny, spotkania rodzinne), a także portretowej i dziecięcej. Jesteśmy mobilni, posiadamy mini studio, które może się pojawić w Waszym domu, ogrodzie, podczas imprezy urodzinowej dziecka, czy rocznicy ślubu.

Nagle dostrzegłam, że wszystko dookoła jest fascynujące. Ale dopiero na fotografii.

Gość Weselny

Jeśli zajrzeliście na naszą stronę to zapewne interesują Was usługi profesjonalnych  – ludzi, którzy wiedzą doskonale jak ważnym aspektem jest zatrzymanie na dłużej najważniejszych chwil z Waszego życia. Fakt, iż wybraliście właśnie nas jest dużym wyróżnieniem i dlatego zapraszamy Was do świata, w którym każdy moment jest wyjątkowo istotny i godny uwiecznienia.

Nie jesteśmy zawodowymi fotografami oraz filmowcami, co uważamy za nasz największy atut. Nie traktujemy tego co robimy jako masową produkcję skierowaną na jak największy zysk – nie jesteśmy korporacją. Aparat to dla nas odskocznia od codzienności, możliwość głębszego spojrzenia na rzeczywistość i uchwycenie ulotnych momentów. Zależy nam na współpracy ze wszystkimi, dla których fotografie i film ślubny mają być pamiątką na całe życie, artystycznym projektem pełnym głębi, przemyślanym działaniem, a nie jedynie nowym wpisem na portalu społecznościowym.

Jesteśmy mobilni, posiadamy mini studio, które może się pojawić w Waszym domu, ogrodzie, podczas imprezy urodzinowej dziecka, czy rocznicy ślubu. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się klasyczna fotobudka: pstryk! i pamiątka z wesela jest już  w Waszych rękach 🙂 Uwielbiamy wyzwania! Jesteśmy otwarci na każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł. Przy wyborze miejsca sesji zdjęciowej kierujemy się Waszymi indywidualnymi zainteresowaniami, a także czasem jakim dysponujecie. Każdy pomysł szczegółowo omówimy, przedstawimy własne inspiracje, a w każdy projekt włożymy maksimum doświadczeń zdobytych przez lata fotografowania.

Kilka historii o miłości: